Kiinteistönhoitajien yhteystiedot

Eskelinen Arvo

kiinteistönhoitaja (lyseo, Juhani Ahon koulu, Edvin Laineen koulu, Otavan koulu)
040 588 9057
arvo.eskelinen@iisalmi.fi

Hakkarainen Hannu

kiinteistönhoitaja (Kangaslammin koulu, raatihuone, Paloisten pk, Lippuniemen pk, Kangaslammin nuorisotalo, Sankariniemen ja Paloisvuoren huoltorakennukset)
040 588 9058
hannu.hakkarainen@iisalmi.fi

Heiskanen Mikko

kiinteistönhoitaja (Hernejärven koulu, Malminrannan päiväkoti, Heinäkelkka, Kangaslammin pienkotikeskus, Miina Äkkijyrkän koulu)
0400 947 367
mikko.heiskanen@iisalmi.fi

Karppinen Arto

kiinteistönhoitaja (Kirkonsalmen ja Kilpijärven koulut, Lumilinna)
040 637 1991
arto.karppinen@iisalmi.fi

Kauhanen Toivo

kiinteistönhoitaja (liikuntahalli, jäähalli, Kirkonsalmen vanhainkoti, Taskukello, Soinlahden koulu, Partalan koulu)
040 588 9072
toivo.kauhanen@iisalmi.fi

Kauppinen Erkki

kiinteistönhoitaja (Luma-keskus, Kalliosuoja)
040 543 4947
erkki.kauppinen@iisalmi.fi

Kelavuori Ari

kiinteistönhoitaja (kaupungintalo, Ylä-Savo talo)
040 830 4392
ari.kelavuori@iisalmi.fi

Lappi Ilpo

kiinteistönhoitaja (nuorisotalo, Kirkkopuiston pk, Ylä-Savo talo, Mustolan pk)
040 830 4391
ilpo.lappi@iisalmi.fi

Rytkönen Antti

kiinteistönhoitaja (Runnin koulu)
0500 275 077

Sonninen Mauri

kiinteistönhoitaja (Kauppis-Heikin koulu, Peltosalmen pk, Sourunsalon koulu, Linja-autoasema, Kauppahalli)
040 588 9063
mauri.sonninen@iisalmi.fi